Kontakt oss

Ta en prat med oss! 

Besøk oss

Velkommen innom!

Bjønneveien 7, 4879 Grimstad

Ring oss

Vårt sentralbord er åpent alle hverdager fra 07:30 - 15:30. Se ansattliste for mobilnummer

37 04 50 80

epost

Send oss en epost til vår felles epost eller se ansattliste for personlige adresser.

post@osterhuselektro.no

Våre ansatte

Ta kontakt med vårt sentralbord eller direkte med våre ansatte

Gunnar Kristiansen

Daglig leder/Installatør GRL/NKOM

90 02 93 43
gunnar@osterhuselektro.no

Lars Egeberg

saksbehandler

90 76 04 66
lars@osterhuselektro.no

Kyrre Bringsværd Nilsen

saksbehandler/Installatør

91 53 18 86
kyrre@osterhuselektro.no

Eivind Kristiansen

saksbehandler

92 41 63 59
eivind@osterhuselektro.no

Geir Svendsen

tEKNIKER/mONTØR

99 30 30 01
geir@osterhuselektro.no

Tom Marius Beisland

montør

99 79 62 61
tom.marius@osterhuselektro.no

Kurt Haugebo

Montør

93 00 53 88
kurt@osterhuselektro.no

Michal Kristiansen

montør

41 37 24 70
michal@osterhuselektro.no

Jostein Tønnesen

TEKNIKER/Montør

47 92 15 02
jostein@osterhuselektro.no

Erik Høye

montør

95 52 00 00
erik@osterhuselektro.no

Øystein Ørbæk Kiland

Montør/VARMEPUMPER

99 55 77 55
oystein@osterhuselektro.no

Erik Andersen

montør

47 88 79 54
erik.a@osterhuselektro.no

Leif Gisle Karlsen

TEKNIKER/Montør

91 79 76 31
leif.gisle@osterhuselektro.no

Elmar Jonsson

sAKSBEHANDLER svakstrøM

45 90 05 99
elmar@osterhuselektro.no

Jostein Karlsen

svakstrømsMontør

90 99 51 37
jostein.karlsen@osterhuselektro.no

Lars Kjetil Kristiansen

lærling

46 54 23 19
lars.kjetil@osterhuselektro.no

Ole Kristian Egeberg

lærling

95 85 04 96
ole@osterhuselektro.no

Kristian Nilsen

lærling

41 60 22 71
kristian@osterhuselektro.no

Close Menu